Dokonalý darček - šperk pre dvoch

4767


Perfektný darček pre priateľov, alebo zamilované

Existuje nič krajšie, ako keď sa dvaja blízkych ľudí podeliť sa o svoje hodnoty, skúsenosti a čas? Je niekto blízko k vám a chceli by ste, aby niečo originálne, ktoré trvá navždy a symbolizuje lásku alebo priateľstvo? Šperky pre dvoch, či priateľov alebo pár, je ideálny darček, ktorý zdôrazní jedinečnosť vášho vzťahu a trvať večne.

Ako si vybrať šperk pre dvoch?

Neviete, čo si predstaviť pod pojmom klenot pre pár? Toto sú šperky z rôznych materiálov, ako napr. chirurgická oceľ, striebro, titan alebo zlato – kvalita, trblietavé a krásne šperky, ktoré vydržia. Väčšinou v kategórii darčeky pre dvoch nájdete prívesky, ktoré môžu byť rozdelené na dve polovice, ktoré nosí každý jeden z vás. Následne, pri ich spojenie, tvorí opäť celok a symbolizujú vaše priateľstvo. Ak dávate prednosť jednoduchosti, môžete si vybrať kľúčenky s motívom, ktorý zachytáva vzťah medzi vámi. Obľúbené motívy sú označujúci najlepších priateľov – BFF alebo motívy "Jeho kráľovná (His Queen)'', ''Jej kráľ (Her King)''. Tou najmilší vecou sú však párové náhrdelníky s prsteňmi. Keď na retiazke je zavesený prsteň s vyrytým odkazom alebo iným vzorom. Tieto šperky síce pri spojení netvorí celok tak, ako spomínané prívesky, však ide o nevšedný darček, na ktorý len tak nezabudnete a za veľa rokov na neho budete stále spomínať s úsmevom na perách.

 

 

Z akého materiálu si vybrať šperk pre dvoch?

Závisí to od viacerých faktorov. Pravdepodobne prvý bude cena. Šperky vyrobené z chirurgickej ocele sú cenovo najdostupnejšie. To je tiež ideálnou voľbou z hľadiska odolnosti, ako chirurgická oceľ odoláva vonkajším vplyvom, má farebnú stálosť a nevyžaduje takúto starostlivosť, ako napríklad striebro alebo zlato. Ak však máte radšej lesklejšie a viac jemné šperk, napríklad šperky pre najlepších priateľov, to je vynikajúcou voľbou striebro. Striebro rýdzosti 925/1000 s puncom rýdzosti sa drží vysoko v rebríčku obľúbenosti a neustále sa jeho popularita zvyšuje. Šperky zo striebra sú jemnejšie, ale o to výnimočnejšie. U týchto šperkov je výhodou, že môžete nájsť veľa výrobcov, s ktorými možno konzultovať šperk na zákazku, zatiaľ čo u ocele je často nejasný jej pôvod. U striebra s puncom máte istotu rýdzosti a kvality.

Či už zvolíte akokoľvek, šperk pre jedného - náhrdelníky, náramky alebo šperky pre dvoch - klubové prstene, prívesky, zaručene vykúzlite obdarovanému úsmev na tvári a na moment, kedy otvorí krabičku so svojím darčekom, nikdy nezabudne.

 

Vaše Šperky RUSSO.sk