Doprava a platba

Doprava a platba RUSSO 

Objednávky prijaté do 10:00  hod. budú vyexpedované ešte v ten istý deň.


DOPRAVA ZADARMO

Doprava je ZADARMO pri objednávke nad 40 € alebo 1 500 Kč. Vybrať si môžete z viacerých druhov dopravy. Ak si stihnete objednať do 10:00, zásielku odošleme ešte ten istý deň!


PREPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ GLS

GLS doručuje už nasledujúci deň po expedícii zásielky. Obdržíte SMS aj e-mail s informáciou o čase doručenia. Zásielku máte stále pod dohľadom Sledovanie zásielkyAk vás kuriér GLS nezastihne na prvýkrát, pokúsi sa o doručenie eště dvakrát. Zákaznícky servis prepravca: +421 455 242 500 (8:00-18:00). Máte možnosť zmeniť miesto a čas doručenia Delivery Manager.


SLOVENSKÁ POŠTA 

Doporučený list 2. triedy.
Slovenská pošta garantuje doručenie zásielky na adresu v SR do 2 pracovných dní po podaní. Ak nebudete na adrese zastihnuteľný, bude uložený na pošte po dobu 7 dní.

 

MOŽNOSTI PLATBY


DOBIERKA

Pri platbe na dobierku zaplatíte tovar prepravcovi pri prevzatí zásielky.


BANKOVÝ PREVOD

Hneď po objednaní tovaru dostanete emailom údaje potrebné k platbe a tovar Vám bude rezervovaný po dobu jedného týždňa. Ak dovtedy nedostaneme platbu, objednávka bude stornovaná. Tovar bude vyexpedovaný do 24h po pripísaní platby na náš účet.

Variabilný symbol: Číslo vašej objednávky 
IBAN: SK05 8330 0000 0030 1930 1931 
BIC: FIOZSKBAXXX


RÝCHLA PLATBA KARTOU GOPAY

Čiastka je ihneď pripísaná na účet predajcu a tak môžeme zásielku IHNEĎ odoslať (GLS - objednávky prijaté do 10:00  hod.)

 

ČESKÁ REPUBLIKA 


Platba russo šperky

 

BANKOVÝ PREVOD

Číslo BÚ: 2201578326/2010
Variabilný symbol: Číslo vašej objednávky

Zásielka je odoslaná prostredníctvom Slovenskej pošty ako Doporučený list. Na hraniciach zásielku prevezme Česká pošta, ktorá ju následne doručí na adresu. Doba doručenia sa pohybuje medzi 3 - 5 pracovnými dňami.


Objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň.

 

gopay-logo-varianta-a-pantone

visa_a_mastercard

 

Novinky šperky russo