Naše hodnoty a ciele

CO ZNAMENÁ RUSSO

Prvá schôdzka, zatiaľ nemenovaného projektu, prebehla 19.10.2018. Tento deň vznikol nápad, ktorý sa v nasledujúcich mesiacoch formoval a tak vzniklo RUSSO. Nová spoločnosť RUSSO Europe s.r.o., so sídlom v hlavnom meste Slovenskej republiky - Bratislave, bola zapísaná presne o 3 mesiace neskôr, teda 19.1.2019. Hlavnou činnosťou spoločnosti je prevádzka internetového šperkárstva RUSSO.sk. Ponuku e-shopu tvorí predovšetkým šperky zo striebra a chirurgickej ocele, avšak predaj patrí len medzi čiastkové zámery projektu RUSSO. 

Od 1.11.2019 je e-shop RUSSO.sk prevádzkovaný spoločnosťou Horáček & Sluka s.r.o. Hodnoty, ciele a vášeň však zostáva rovnaká.

NAŠE HODNOTY

V RUSSO sa snažíme o čo najbližší kontakt so zákazníkmi. Vieme, že nakupovanie cez internet môže byť neosobné, avšak sme na našich sieťach a kontaktných miestach neustále dostupní a radi s vami preberieme všetko, čo vás zaujíma. Poznáme náš odbor a chceme vám dopriať čo najpríjemnejší zážitok z nakupovania. Radi udržujeme s našimi zákazníkmi kontakt aj naďalej. Ak k tomu svolíte, čas od času vám radi odošleme e-mail s akčnou ponukou alebo súťaží, ktorý nebude určený pre širokú verejnosť, avšak len pre vás.

Všetko, čo robíme, robíme transparentne a zdieľame na naše sociálne siete, kde sa snažíme naše sledujúci udržiavať v obraze o dianí v spoločnosti. Nechceme byť len obchod, chceme tvoriť komunitu.

NAŠE CIELE

Stanovili sme si 2 hlavné ciele:

1) Rozdávať radosť. Robiť to, čo nás baví a tým tiež dávať ľuďom možnosť ďalej šíriť radosť a šťastie. Teší nás, keď vieme, že náš prsteň bol použitý ako zásnubný alebo snubný. Je úžasné, keď nám hovoríte, že náš šperk bol využitý ako darček a vykúzlil úsmev na tvári obdarovaného.

2) Vracať spoločnosti. Ako sme popisovali vyššie, spolupracujeme s rôznymi nadáciami, ktoré robia dobré veci. Myslíme si, že každý človek chce pomáhať, len niekedy nevie ako alebo nemá čas a prostriedky. Aj u nás nájdete všetky informácie, ako a komu váš príspevok bude darovaný.

TVORBA KOMUNITY

Nechceme byť len obchod, chceme byť spoločenstvo ľudí, ktorí zdieľajú hodnoty a názory. Nie sme pre vzťah predajca - zákazník. Snažíme sa byť medzi vami, počúvať vás a pôsobiť, ako ľudia, čo tiež sme. Sme radi za každý kontakt s našimi sledujúcimi a zákazníkmi. Veľmi si vážime vašu spätnú väzbu a počúvame všetko, čo nám hovoríte.

ZODPOVEDNOSŤ

Sme registrovaní na Puncovom úrade, garantujeme teda pravosť kovov a drahých kameňov. Naše šperky obsahujú punc a tiež podliehajú kontrole, máte teda úplnú istotu, že sa jedná o striebro 925/1000. Disponujeme tiež certifikáty dokazujúce pravosť Swarovski kryštálov a chirurgickej ocele. Našu spoločnosť môžete nájsť tiež v obchodnom registri SR.

DOBROČINNÁ ČINNOST

V RUSSO sa snažíme vracať spoločnosti, predovšetkým ľuďom a vôbec všetkému živému, čo pomoc potrebuje. Myslíme si, že každý človek chce pomáhať, len niekedy nevie ako alebo nemá čas a prostriedky. U nás môžete jedným kliknutím prispieť symbolickú čiastku pre konkrétnu organizáciu. Aj u nás nájdete všetky informácie, ako a komu váš príspevok bude darovaný. U nás môžete pomôcť zakúpením špeciálne edície RUSSO náramkov, z ktorých je časť výťažku poskytnutá neziskovej organizácii Sloboda zvierat. 

Sloboda zvierat má centrum v Bratislave a pobočky po celom Slovensku. Ich cieľom je zastaviť krutosti na zvieratách a presadzovať zdravé spolusoužití ľudí a zvierat.

Každoročne zachráni Sloboda zvierat viac ako 2500 zvierat. Napriek tomu, že dvom tisíckam sa nakoniec podarí opäť nájsť domov, väčšina zo zvierat strávi niekoľko týždňov či mesiacov v útulku.

RUSSO.sk si vyrobila špeciálnu limitovanú edíciu náramkov s názvom RUSSO náramok RESCUE, z ktorého je výťažok poskytovaný, finančne i vecne, práve organizácii Sloboda zvierat. Náramok nájdete TU.