O doprave šperkov

 Šperky russo Dorpava a platba 

Objednávky prijaté do 10:00  hod. budú vyexpedované ešte v ten istý deň.


 
DOPRAVA ZADARMO

Doprava je ZADARMO pri objednávke nad 40 € alebo 1 500 KčVáš balík vám doručí spoľahlivá kuriérskou spoločnosť GLS, hneď na druhý deň po odoslaní.

PREPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ GLS

GLS doručuje už nasledujúci deň po expedícii zásielky. Obdržíte SMS aj e-mail s informáciou o čase doručenia. Zásielku máte stále pod dohľadom Sledovanie zásielkyAk vás kuriér GLS nezastihne na prvýkrát, pokúsi sa o doručenie eště dvakrát. Zákaznícky servis prepravca: +421 455 242 500 (8:00-18:00). Máte možnosť zmeniť miesto a čas doručenia Delivery Manager.

 

MOŽNOSTI PLATBY


DOBIERKA

Pri platbe na dobierku zaplatíte tovar prepravcovi pri prevzatí zásielky.

BANKOVÝ PREVOD

Hneď po objednaní tovaru dostanete emailom údaje potrebné k platbe a tovar Vám bude rezervovaný po dobu jedného týždňa. Ak dovtedy nedostaneme platbu, objednávka bude stornovaná. Tovar bude vyexpedovaný do 24h po pripísaní platby na náš účet.

Variabilný symbol: Číslo vašej objednávky 
IBAN: SK05 8330 0000 0030 1930 1931 
BIC: FIOZSKBAXXX

RYCHLÁ PLATBA KARTOU GOPAY

Čiastka je ihneď pripísaná na účet predajcu a tak môžeme zásielku IHNEĎ odoslať (GLS - objednávky prijaté do 10:00  hod.)

 

 

ČESKÁ REPUBLIKA 


Platba russo šperky

 

BANKOVÝ PREVOD

Číslo BÚ: 2201578326/2010
Variabilný symbol: Číslo vašej objednávky

Zásielka je odoslaná prostredníctvom Slovenskej pošty ako Doporučený list. Na hraniciach zásielku prevezme Česká pošta, ktorá ju následne doručí na adresu. Doba doručenia sa pohybuje medzi 3 - 5 pracovnými dňami.

 


Objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň.

Osobný odber nie je možný.

 

gopay-logo-varianta-a-pantone

visa_a_mastercard